MENU
Poštovné zdarma od 999 Kč
365 Kč
Doporučená cena 429 Kč
Koupit
  • Rok vydání 2023
  • Počet stran 432
  • Dostupné ve formátech PDF, ePUB, MobiPocket
  • ISBN 978-80-275-1435-9
  • Rozměr 137×205 mm
  • Překlad Agáta Hamari
  • Díl 1

Nestvůry vám nemůžou ublížit — pokud jste jedna z nich. 

Když vyjde Krvavý měsíc, potomci sedmi zakladatelů města Ilvernath vyberou své zástupce, aby se mezi sebou utkali v turnaji na život a na smrt. Vítěz získá neomezenou vládu nad tajným zdrojem vysoké mágie, nejmocnějším na světě — o němž se traduje, že už je dávno vyčerpaný. Nelítostný souboj o moc a postavení probíhal po generace v utajení. Zatímco nejmladší potomci umírali, jejich rodiče spřádali plány, jak získat výhru pro sebe a svůj rod. Ovšem tentokrát je všechno jinak. Někdo zasvěcený promluvil a světlo světa spatřila kniha plná detailů o krutém klání. Na jednu stranu jsou tak šampioni bez varování vrženi do centra pozornosti celého světa, na druhou stranu však kniha každému z nich poskytuje jistou výhodu — představuje totiž cenný zdroj poznatků o soupeřích a ty zase můžou být klíčem k vítězství. Krvavý měsíc vychází. Turnaj začíná. 

My všichni neřádi je prvním dílem dvoudílné mágické série. 

New York Times Bestseller 

Celý popis

Ze spolupráce autorek vzešel zábavný, byť surový příběh o obětování, zradě a složitých vztazích mezi postavami. Budete lapat po dechu nad dějovými zvraty, držet palce lidsky chybujícím postavám, kterým byste rádi pomohli, a zároveň je proklínat. Tahle knížka vás rozhodně udrží v napětí.
— Tara Simová, spisovatelka 

Před samotným zahájením turnaje vás oslní znamenitě vystavěný svět, ve kterém postavy řeší komplikované rodinné vztahy, outsideři se pokoušejí ovlivnit výsledky turnaje a konkurence se snaží vypořádat s čarotvůrci, kteří vybavují šampiony do boje… Nesmírně okouzlující kniha, takže cliffhanger na konci bude působit jako prokletí.
— Kirkus 

Temná, svůdná a brutálně chytrá kniha. My všichni neřádi je svěžím, ale nemilosrdným pohledem na dědictví násilnických rodin. Autorky píšou napínavý příběh, který nedokážete odložit. Zůstala jsem kvůli němu vzhůru celou noc.
— Victoria Leeová, spisovatelka 

  • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
  • Ušetříte 15 %
  • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se