Ukrytá

 • Připravujeme
Poštovné zdarma od 600 Kč
297 Kč
Běžná cena: 349 Kč
 • Rok vydání 2019
 • Počet stran 367
 • ISBN 978-80-7491-288-7
 • Rozměr 135×205 mm
 • Překlad Johana Tkáčová

Skupina teenegerů se vydá na noc kempovat do lesa. Jsou mladí, oblíbení, budoucnost mají před sebou… 

Aurora Jacksonová je štěstím bez sebe, že se k nim může přidat. Večer začíná jako každý jiný — pití, tanec, rvačka, líbání. Někteří se po dvojicích vytrácejí do lesa, jiní zůstávají sami se zlomeným srdcem. Ale ráno není Aurora, nejmladší členka skupiny, k nalezení. Její přátelé tvrdí, že když ji naposledy viděli, byla v pořádku a chystala se jít spát… 

O třicet let později je nalezeno tělo. Inspektor Jonah Sheens už ale tuší, co na něj v lese čeká: Aurora Jacksonová se konečně našla. V roce 1983 se Sheens účastnil pátrání a místní mládež znal osobně — včetně Aurory. Nyní je odhodlaný konečně odhalit pravdu. Vyšetřování zavede bývalé členy party zpátky do lesa, kde jsou opět konfrontováni s událostmi oné osudné noci, kdy jedna z nich zemřela a ostatní se nenávratně změnili. Všichni tvrdí, že jsou nevinní, jenže o místě, kde byla Aurora nalezena, věděli jen oni… 

Celý popis

Sheense a jeho tým si snadno oblíbíte. Jsou inteligentní, nechybí jim soucit a každý z nich má příběh, který se zřejmě v dalších dílech bude dál rozvíjet. Seznam podezřelých je sice krátký, ale zápletka je napínavá a plná překvapení. Navíc nabízí dostatek detailů z policejního vyšetřování a spoustu falešných stop, což čtenáře tohoto žánru jistě potěší.
- Kirkus Reviews 

Lodgeová plynule prokládá vyšetřování, které probíhá v současnosti, návraty do Aurořiných posledních dnů, jak je prožívala ona sama. Tento psychologický thriller je slibným začátkem plánované série.
- Publishers Weekly 

 • Sheense a jeho tým si snadno oblíbíte. Jsou inteligentní, nechybí jim soucit a každý z nich má příběh, který se zřejmě v dalších dílech bude dál rozvíjet. Seznam podezřelých je sice krátký, ale zápletka je napínavá a plná překvapení. Navíc nabízí dostatek detailů z policejního vyšetřování a spoustu falešných stop, což čtenáře tohoto žánru jistě potěší.
  - Kirkus Reviews 

  Lodgeová plynule prokládá vyšetřování, které probíhá v současnosti, návraty do Aurořiných posledních dnů, jak je prožívala ona sama. Tento psychologický thriller je slibným začátkem plánované série.
  - Publishers Weekly 

 • Lodgeová Gytha Foto: © Bill Waters

  Gytha Lodgeová

  studovala angličtinu na univerzitě v Cambridgi a právě tam začala psát a uvádět své první divadelní hry. V roce 2009 získala Cenu Geoffreyho Whitwortha za nejlepší britskou divadelní hru, založila vlastní divadelní společnost a začala s ní hostovat v britských divadlech. Za svou jednoaktovku Otherwise (Jinak) získala v roce 2010 cenu na edinburském Fringe Festivalu. Kromě divadla se věnuje i psaní scénářů k filmům a videohrám. Má syna, zbožňuje čaj, křížovky a špatné slovní hříčky. Ukrytá (2019) je její první román. 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 599 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme už 20 let

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se