MENU
Poštovné zdarma od 999 Kč
322 Kč
Doporučená cena 379 Kč
Koupit
 • Rok vydání 2021
 • Počet stran 343
 • Dostupné ve formátech PDF, ePUB, MobiPocket
 • ISBN 978-80-275-0683-5
 • Rozměr 135×205 mm
 • Překlad Johana Tkáčová
 • Díl 2

Druhý případ inspektora Jonaha Sheense 

Aidan Poole zapne pozdě v noci počítač s webkamerou a přes Skype zavolá své přítelkyni Zoe. Ke svému nekonečnému zděšení spatří, jak do jejího bytu někdo vejde. Bezmocně naslouchá zvukům zápasu vycházejícím z koupelny — a pak už jen tichu. Umírá hrůzou a zoufale touží vědět, jestli je Zoe v pořádku. Tak proč se zdráhá zavolat policii? 

Když se k inspektorovi Jonahu Sheensovi konečně dostane záhadná zpráva o útoku na mladou ženu, okamžitě se případu ujme — a nalezne tělo. Brzy zjistí, že dobrosrdečná umělkyně Zoe byla zapletená v podivné síti vztahů a obklopena lidmi, kteří spoléhali na její podporu. Zároveň však všichni ukrývají temná tajemství, antipatie a zášť. Spáchal vraždu někdo z nich? Nebo to největší tajemství ze všech skrývá právě Aidan? 

Celý popis

Lodgeová střídá kapitoly popisující vyšetřování Zoeiny smrti a kapitoly vyprávějící o posledních dvaceti měsících jejího života. Představuje tak Zoe jako komplexní osobnost, nikoli jen jako oběť. […] Tímto rozhodnutím oslavuje rozmanitost lidského života a povyšuje detektivní příběh na novou úroveň.
— Kirkus Reviews 

Úvodní scéna je úžasně děsivá a zbytek příběhu za silným začátkem nijak nezaostává. Neměla jsem ani tušení, kdo je vrah, a zápletka byla vynikající. Oblíbila jsem si i postavy, především vyšetřovací tým. Je mi jasné, že z téhle série bude velký hit.
— Emily Kochová, spisovatelka 

 • Lodgeová střídá kapitoly popisující vyšetřování Zoeiny smrti a kapitoly vyprávějící o posledních dvaceti měsících jejího života. Představuje tak Zoe jako komplexní osobnost, nikoli jen jako oběť. […] Tímto rozhodnutím oslavuje rozmanitost lidského života a povyšuje detektivní příběh na novou úroveň.
  — Kirkus Reviews 

  Úvodní scéna je úžasně děsivá a zbytek příběhu za silným začátkem nijak nezaostává. Neměla jsem ani tušení, kdo je vrah, a zápletka byla vynikající. Oblíbila jsem si i postavy, především vyšetřovací tým. Je mi jasné, že z téhle série bude velký hit.
  — Emily Kochová, spisovatelka 

 • Lodgeová Gytha Foto: © Bill Waters

  Gytha Lodgeová

  vystudovala angličtinu na univerzitě v Cambridgi a právě tam začala psát a uvádět své první divadelní hry. Kromě divadla se věnuje i psaní scénářů k filmům a videohrám. Má syna, zbožňuje čaj, křížovky a špatné slovní hříčky. Sérii s inspektorem Jonahem Sheensem zahájil román Ukrytá (2019), který se stal bestsellerem podle The Sunday Times, a v současnosti autorka připravuje třetí díl. 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se