Live in Your Garden

Poštovné zdarma od 600 Kč
594 Kč
Běžná cena: 699 Kč
 • Rok vydání 2018
 • Počet stran 304
 • ISBN 978-80-7577-581-8
 • Rozměr 265×245 mm
 • Překlad Mark Worthington

Hledáte inspiraci pro svou novou zahradu, nebo chcete něco udělat s tou stávající? Anebo se chcete prostě jen zasnít a nechat se unášet krásou zahradních scenerií? 

Tato velkoryse vypravená publikace přináší svěží a veskrze současný pohled na zahradu jako na přátelské místo, kde se vám bude dobře žít a kde budete trávit příjemné chvíle se svými blízkými. 

Na pečlivě vybraných snímcích špičkových fotografů se podařilo zachytit nejen ten nejkvalitnější design, ale i podmanivou atmosféru, jemnou krásu a genia loci mnoha kouzelných zahradních zákoutí. 

Kniha vás provede od prvotních úvah a plánování přes ukázky realizovaných zahrad až k praktickým radám a tipům. 

Průvodcem na cestě k vysněné zahradě, která vašemu životu dodá nový rozměr, je Ferdinand Leffler, úspěšný a známý zahradní architekt, autor mnoha oceněných projektů a realizací v České republice i v zahraničí, tvář televizního pořadu Ferdinandovy zahrady a majitel ateliéru Flera. 

---- 

Are you looking for inspiration for a new garden, or do you want to do something with the one you already have? Or is it that you just want to daydream and let yourself be carried away by beautiful garden scenes? 

This beautifully presented book brings a fresh and contemporary view of the garden as a welcoming place where you can live well and spend delightful moments with your loved ones. 

The carefully selected photographs by top photographers have managed to capture not only design of the highest quality, but also the enchanting atmosphere and genius loci of many magical little corners of gardens. 

This book will guide you from your initial thoughts and planning, through examples of design in various completed gardens to specific practical advice and tips. 

Your guide to the dream garden that will add a new dimension to your life is Ferdinand Leffler, a successful and well-known landscape architect, author of many award-winning designs and completed projects in the Czech Republic and abroad. He is also the face of the TV programme Ferdinand’s Gardens and owner of the design studio Atelier Flera. 

Celý popis

Ferdinand Leffler slaví úspěchy v soukromém i veřejném sektoru. Stačí si s ním chvíli povídat a pochopíte proč. Směsice jeho uvolněnosti, racionálního přístupu a zároveň nadhledu je doslova nakažlivá.
- Ondřej Krejčí, Dům a zahrada 

---- 

Ferdinand Leffler has achieved success in both private and professional spheres of life. It’s enough to talk with him for a while to understand why. The blend of his easy-going manner, rational approach and detached perspective is literally contagious.
- Ondřej Krejčí, Dům a zahrada (House and Garden) 

 • Ferdinand Leffler slaví úspěchy v soukromém i veřejném sektoru. Stačí si s ním chvíli povídat a pochopíte proč. Směsice jeho uvolněnosti, racionálního přístupu a zároveň nadhledu je doslova nakažlivá.
  - Ondřej Krejčí, Dům a zahrada 

  ---- 

  Ferdinand Leffler has achieved success in both private and professional spheres of life. It’s enough to talk with him for a while to understand why. The blend of his easy-going manner, rational approach and detached perspective is literally contagious.
  - Ondřej Krejčí, Dům a zahrada (House and Garden) 

 • Leffler Ferdinand Foto: © Mirek Kodeš

  Ferdinand Leffler

  (*1978) vystudoval obor krajinné plánování v kombinaci se zahradním inženýrstvím na České zemědělské univerzitě. Absolvoval stáže ve Spojených státech a Anglii. Je zakladatelem ateliéru Flera, který patří k největším v Evropě a který se věnuje veřejným i soukromým projektům v Evropě i ve světě — v Kanadě, ve Střední Americe nebo africkém Zanzibaru. Několikrát získal titul Zahrada roku. 

  Je moderátorem ceněného televizního pořadu Ferdinandovy zahrady, který vysílá Česká televize. Pořádá každoroční výstavu umění ve veřejném prostoru Umění ve městě, je spolumajitelem a jedním z kurátorů galerie exteriérového umění Flera Gallery. V rámci Flera Academy se snaží o osvětu v oblasti zahradní architektury a diskusi mezi odbornou a laickou veřejností. 

  Zpívá v rockové kapele Boys donʼt cry a vydal knížku pro děti Kukadýlko. 

  Má čtyři děti a se svou velkou rodinou žije v domku nedaleko Prahy. Ve vztazích i v zahradách oceňuje pravdivost a upřímnost bez přetvářek. 

  „Mám rád pohodu a lidi a to je pro mě vlastně základ mé architektury. Rád se směju a jím, jsem Střelec a nedovedu si život představit bez psiska po svém boku.“ 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 599 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme už 20 let

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se