MENU
Poštovné zdarma od 999 Kč
407 Kč
Doporučená cena 479 Kč
Koupit
  • Rok vydání 2023
  • Počet stran 447
  • Dostupné ve formátech PDF, ePUB, MobiPocket
  • ISBN 978-80-275-1802-9
  • Rozměr 137×205 mm
  • Překlad Veronika Volhejnová
  • Díl 3

Jste připraveni na závěrečnou lekci ve Scholomancii? 

Studenti Scholomancie nikdy nemluví o tom, co budou dělat, až se dostanou ven. Takhle pokoušet osud a spřádat plány do budoucna by mohl jen hlupák. Přesto o tom všichni tajně sní — o té nepravděpodobné, malé šanci, že přežijí a dostanou se ven za brány školy. Ovšem nakonec se to podaří jen málokomu. 

Pro Galadriel Higginsovou se tento nemožný sen stal skutečností a po čtyřech letech strávených ve škole se vrátila domů. Ještě nedávno by byla šťastná, protože ve svůj úspěch příliš nedoufala. Teď se však všechno zvrtlo a ty, které zachránila, pravděpodobně čeká smrt v propukající válce mezi enklávami. Takhle si El svůj návrat vážně nepředstavovala. Ale vždycky může být ještě hůř: sotva se ze spárů Scholomancie vysvobodila, musí se otočit na patě a vrátit se zpátky. 

Celý popis

Noviková skvěle uzavírá vývoj El i Oriona a mistrovsky staví finále na základech položených v předchozích dílech. Soustředí se na naději, vytrvalost a kolektivní akci, díky čemuž je vyvrcholení dojemné a zároveň uspokojivé.
— Publishers Weekly 

Zlatými enklávami spěje série do finále. Příběh se řítí nadpozemskou rychlostí kupředu, každá následující strana může od základů změnit všechno, co o postavách doposud víte. Spousta autorů se v závěru své série hroutí, jejich příběhy jsou vyčerpané a postavy unavené. Ale Noviková za ohromného burácení stoupá pořád vzhůru. Je to jízda!
— Grimdark Magazine 

Rozečíst znamená v tomto případě s jistotou dočíst. Pauzy si budete dělat jen s největším sebezapřením a klidně knize obětujete i drahocenný spánek. Způsobem vyprávění a autorčinou schopností udržovat maximální napětí po celou dobu se žánrově přibližuje až thrilleru. Během celého čtení jsem měla neodbytný pocit, že mě autorka pomocí nějakého kouzla pevně drží za vlasy na temeni a bolestivě je svírá a já se prohýbám v jakémsi křečovitém záklonu, protože se bojím, že z té knihy může každou chvíli něco ohavného vyletět, ukousnout mi nos nebo mě rovnou na jedno polknutí sežrat celou.
— Tvar o románu Smrtící vzdělání 

  • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
  • Ušetříte 15 %
  • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se