MENU
 • Rok vydání 2021
 • Počet stran 32
 • ISBN 978-80-275-0709-2
 • Rozměr 240×366 mm
 • Překlad Eva Sládková
 • Díl 1

To je otrava, být medvěd. Mnohem lepší je být malý kluk! 

Ležet na pasece, vyhřívat se na slunci a trávit. Tak vypadá medvědí program dne. Jenže Pompon se nehorázně nudí. A vůbec, v celém tomhle lese je nuda k ukousání. Veverky jsou trapné, zajíci nechutní, kačeny dotěrné. „Jdu pryč,“ prohlásí a jde. Pompon by chtěl být kluk, mít spoustu hraček a pořád něco dělat. A tak když dorazí k velikému domu, poruší medvědí zákony („Medvědi do lidských domů nechodí“) a vejde. A uvnitř ho čeká… neuvěřitelná zábava! Oblečení, jídlo, hračky, vana, postel… Medvídek si lebedí, když vtom prásk! A je po legraci. Pompon se strašně bojí. Tak rád by se vrátil na paseku, schoulil se u mámy a nedělal vůbec nic. Jenže teď musí čelit největšímu bubákovi, jakého kdy potkal. 

Nádherně ilustrovaná kniha světově proslulého Benjamina Chauda konečně vychází v češtině. Neobvyklý formát, milion detailů, mezi něž se chcete zavrtat až po uši, okouzlující chlupáč, se kterým se identifikuje leckteré lidské mládě, a hlavně velké poselství podané s vtipem. Tahle knížka zahřeje u srdce. 

 

Celý popis

Do Pompona je snadné se zamilovat. Ten jeho kukuč! A jaké vyvádí rošťačiny! A to ještě neznáte jeho mladšího brášku Bonbónka, nejsladší medvídě v lese, které… Ale to už bychom prozrazovali moc. Benjamin Chaud toho nakreslil tolik! Tak čtěte, ať můžete číst ještě víc. 

Další knížka o medvědech, to je nuda, řeknete si možná. Chyba lávky! Medvědů není nikdy dost! 

 

 • Do Pompona je snadné se zamilovat. Ten jeho kukuč! A jaké vyvádí rošťačiny! A to ještě neznáte jeho mladšího brášku Bonbónka, nejsladší medvídě v lese, které… Ale to už bychom prozrazovali moc. Benjamin Chaud toho nakreslil tolik! Tak čtěte, ať můžete číst ještě víc. 

  Další knížka o medvědech, to je nuda, řeknete si možná. Chyba lávky! Medvědů není nikdy dost! 

   

 • Chaud Benjamin Foto: © Chanyong Shim

  Benjamin Chaud

  (nar. 1975) je renomovaný francouzský ilustrátor a autor dětských knih. Na svém kontě jich má už přes šedesát. Jejich popularita stojí na úspěšném propojení něžnosti s rozverným humorem. Série o medvídkovi Pomponovi, která svému autorovi přinesla mezinárodní renomé, čítá už pět dílů. 

   

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 600 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme už 20 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se