MENU
Poštovné zdarma od 999 Kč
424 Kč
Doporučená cena 499 Kč
Koupit
 • Rok vydání 2023
 • Počet stran 597
 • Dostupné ve formátech PDF, ePUB, MobiPocket
 • ISBN 978-80-275-1745-9
 • Rozměr 135x205 mm
 • Díl 2

Druhý díl původní české fantasy série Koruna snů o světě, z něhož zmizela magie 

Tragické události ve městě Poslední Přání donutily Erika a jeho přátele uprchnout a bojovat o holý život. Sourozencům Devě a Kerinovi se tím uzavřela možnost vrátit se do rodné lovecké osady. Všichni společně se tedy vydají na strastiplnou cestu do vytouženého bezpečí Mořské Brány. Královstvím se však už šíří zprávy o probuzené magii a schyluje se k válce. 

Na Vrbenské vrchovině řádí armáda žoldáků. Strach, živený pověrami a krutostí, není to jediné, co zachvátilo lidská srdce. Lovci začínají chápat, že ten nejtěžší boj podstoupí sami v sobě — aby nikdy nepřekročili hranice lidskosti a zodpovědnosti. 

Dorian a Vladimír Bertonovi se vyrovnávají s následky svých rozhodnutí, pošpiněných krví, drogami a magií. Udržet pohromadě síť intrik a moci je však stále těžší. A démonův vliv se zatím trpělivě plazí po ulicích Mořské Brány. 

Solomon se vydává na druhý konec světa. Neví proč ani kam přesně. Rozpolcená mysl mu však nedá vydechnout. Tíha tisíce let starého světa se v něm pře s touhou konečně všeho nechat. Jenže musí jít dál, i kdyby mu jeho pouť měla nakonec rozervat tělo i duši. 

Celý popis

Kucinova kniha připomíná košatý strom, z jehož kmene vyrůstají tu silnější, tu tenčí větve. Originální svět, spousta atraktivních míst, hrdinové, kteří nejsou černobílí, a několik pěkných dějových zvratů. To všechno a mnohem víc Jan Kucin ve své knize Když padaly hvězdy nabízí.
— Děti noci o románu Když padaly hvězdy 

Fantasy evropských rozměrů.
— Fantasy sci-fi svět 

Když padaly hvězdy jsou čistá fantasy. Jan Kucin ušil svému příběhu, řekněme, renesanční háv. A budete překvapeni, jak dobře napsaná a promyšlená tahle prvotina je a nakolik se o její nečernobílé hrdiny bojíte a držíte jim palce.
— Pevnost o románu Když padaly hvězdy 

 • Kucinova kniha připomíná košatý strom, z jehož kmene vyrůstají tu silnější, tu tenčí větve. Originální svět, spousta atraktivních míst, hrdinové, kteří nejsou černobílí, a několik pěkných dějových zvratů. To všechno a mnohem víc Jan Kucin ve své knize Když padaly hvězdy nabízí.
  — Děti noci o románu Když padaly hvězdy 

  Fantasy evropských rozměrů.
  — Fantasy sci-fi svět 

  Když padaly hvězdy jsou čistá fantasy. Jan Kucin ušil svému příběhu, řekněme, renesanční háv. A budete překvapeni, jak dobře napsaná a promyšlená tahle prvotina je a nakolik se o její nečernobílé hrdiny bojíte a držíte jim palce.
  — Pevnost o románu Když padaly hvězdy 

 • Kucin Jan Foto: archiv autora

  Jan Kucin

  (nar. 1990) pochází z Brna, kde stále žije a nejspíš navždy žít bude. Odmalička čte, a čím je starší, tím čte víc. Miluje fantasy v jakékoli podobě — ať už knižní, filmové nebo počítačově herní. Zároveň ale má rád sport a celý jeho život je spojen s baseballovým klubem Hroši Brno. Vystudoval tělesnou a občanskou výchovu na Masarykově univerzitě a učí na gymnáziu. Jeho láska k fantastice ho v posledních letech dohnala k vlastní tvorbě. Debutoval románem Když padaly hvězdy (2021), který je prvním dílem fantasy série Koruna snů

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se