MENU

Navždy tvůj

Poštovné zdarma od 999 Kč
203 Kč
Doporučená cena 239 Kč
Tato kniha momentálně není k zakoupení.
 • Rok vydání 2013
 • Počet stran 192
 • ISBN 978-80-7294-637-2
 • Překlad Lenka Šedová

Někdy se za láskou honíme, někdy do ní vrazíme náhodou — a někdy nás táhne ke dnu jako balvan. Pětatřicátnice Judith se v supermarketu seznámí s okouzlujícím svobodným architektem Hannesem, který si získá nejen Juditino srdce, ale také sympatie její matky a všech přátel. Zdá se, že je to po všech stránkách ideální muž. Jenže… Hannes je příjemný, jenže až nesnesitelně, je pozorný a oddaný, jenže otravně. Intenzita jeho lásky začne Judith dusit. Čím víc se chce z příliš těsného vztahu vymanit, tím víc se k ní Hannes snaží připoutat. Nakonec se s ním Judith i přes nesouhlas svého okolí rozchází. Hannes na ni však začíná vyvíjet stále se stupňující psychický nátlak. Ještě že je tu Juditina učnice Bianca, která jediná věří jejímu podezření… 

Román Navždy tvůj začíná jako klasický milostný příběh, ale končí jako napínavý psychothriller. Po svém vydání se velmi rychle vyšplhal na čtvrté místo žebříčku bestsellerů týdeníku Der Spiegel

Od autora úspěšných titulů Dobrý proti severáku a Každá sedmá vlna

Celý popis

Napínavý a dobře napsaný příběh. Glattauerovi čtenáři nebudou zklamáni a ti ostatní se po přečtení tohoto románu jeho čtenáři stanou.
– Eva Novaková, ČRo 3 – Vltava 

Ještě více než dramatická zápletka je to opět Glattauerův ostrovtip, duchaplná zábava na každém řádku, co čtenáře pobízí číst dál.
– Irene Pruggerová, Wiener Zeitung 

 • Napínavý a dobře napsaný příběh. Glattauerovi čtenáři nebudou zklamáni a ti ostatní se po přečtení tohoto románu jeho čtenáři stanou.
  – Eva Novaková, ČRo 3 – Vltava 

  Ještě více než dramatická zápletka je to opět Glattauerův ostrovtip, duchaplná zábava na každém řádku, co čtenáře pobízí číst dál.
  – Irene Pruggerová, Wiener Zeitung 

 • Glattauer Daniel Foto: © Heribert Corn

  Daniel Glattauer

  (nar. 1960) pochází z Vídně. Vystudoval pedagogiku a dějiny umění. Pracoval jako novinář ve dvou známých vídeňských denících, Die Presse a Der Standard. První autorův román Theo und der Rest der Welt (Theo a zbytek světa) vyšel v roce 1997. Glattauer se však proslavil až románem v e-mailech Dobrý proti severáku (2006; česky Host 2010), který se stal bestsellerem, byl přeložen do více než pětatřiceti jazyků a adaptován do podoby divadelní i rozhlasové hry. Jeho pokračování Každá sedmá vlna (2009; česky Host 2012) vzniklo na přání nenasytných čtenářů? a zaznamenalo podobný úspěch. V češtině vyšel i autorův román Navždy tvůj (2012; česky Host 2013). 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se