MENU

Nalezený

Poštovné zdarma od 999 Kč
322 Kč
Doporučená cena 379 Kč
Koupit
 • Rok vydání 2021
 • Počet stran 343
 • Dostupné ve formátech PDF, ePUB, MobiPocket
 • ISBN 978-80-275-0608-8
 • Rozměr 135×205 mm
 • Překlad Alžběta Kalinová

Návrat ztraceného syna přinese zdrcené rodině úlevu. Nikdo však netuší, že tím noční můra zdaleka nekončí. 

Když se jedenáctiletý Evan jednoho dne nevrátí ze školy, jeho rodina zažívá nejhorší chvíle svého života. Policii se nedaří najít žádné svědky ani vodítka a zoufalí rodiče se obávají, že vyšetřování nikam nevede. Ačkoli se pátrání věnuje schopný tým v čele s inspektorkou Naylorovou, středem pozornosti policistů se pomalu stávají jiné případy a ztracený chlapec přestává veřejnost zajímat. 

Po několika měsících se Evan nečekaně objeví, rodina se však po prožitém traumatu jen těžko vrací do starých kolejí. Útěchu a pocit bezpečí Evan nalézá v tichu a samotě — odmítá o prožitém traumatu mluvit, nevychází z domu a schovává se ve svém pokoji. Inspektorka Naylorová nyní místo po chlapci pátrá po jeho únoscích. Brzy nato se však ztratí další dítě. Jenže Evan stále odmítá vypovídat a ona hraje o čas — musí zjistit, kdo za únosem stojí, dřív než bude pozdě. 

Celý popis

Nalezený je jeden z těch výjimečných románů, které vás vtáhnou a nepustí ani dlouho po přečtení. Je nejen strhující, ale zároveň také neuvěřitelně dobře napsaný.
— Jo Spainová, spisovatelka 

Tento poutavý thriller je fascinující studií rodiny čelící své nejhorší noční můře. Na postavy a události z této knihy jen tak nezapomenete.
— The Sunday Times 

 • Nalezený je jeden z těch výjimečných románů, které vás vtáhnou a nepustí ani dlouho po přečtení. Je nejen strhující, ale zároveň také neuvěřitelně dobře napsaný.
  — Jo Spainová, spisovatelka 

  Tento poutavý thriller je fascinující studií rodiny čelící své nejhorší noční můře. Na postavy a události z této knihy jen tak nezapomenete.
  — The Sunday Times 

 • Erin Kinsleyová

  Je novým tajemným objevem britské krimi scény. Pracuje jako spisovatelka na plný úvazek a žije ve východní Anglii. Ostatní detaily svého života pečlivě skrývá, aby mohly o to hlasitěji promlouvat postavy jejích románů. Její prvotina Nalezený (2019) okamžitě vzbudila zájem čtenářů a doposud se jí prodalo téměř čtyři sta tisíc kusů. 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se