Upozorňujeme, že osobní odběr objednávek a nákup knih v redakci je možný pouze v pondělí 20.5. Ve dnech od 21. do 24.5. jsme na Světě knihy v Praze. Pro e-shopové objednávky se nic nemění. Děkujeme za pochopení.
MENU

Muži, kteří nenávidí ženy

Poštovné zdarma od 999 Kč
297 Kč
Doporučená cena 349 Kč
Koupit
  • Rok vydání 2015
  • Počet stran 536
  • ISBN 978-80-7491-577-2
  • Rozměr 140 x 205 mm
  • Překlad Azita Haidarová
  • Díl 1

Vázané vydání prvního dílu trilogie Milénium v novém designu. 

Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou brzy rozkrývat temnou a krvavou rodinnou historii. Trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. První díl (Muži, kteří nenávidí ženy) dostal v roce 2005 cenu za nejlepší skandinávský kriminální román, druhý díl (Dívka, která si hrála s ohněm) byl oceněn jako nejlepší švédský kriminální román roku 2006 a poslední (Dívka, která kopla do vosího hnízda) získal cenu Kniha roku. 

Více na www.stieg-larsson.cz 

Celý popis

Každý má tajemství, jde jen o to je odhalit.
Lisbeth Salanderová 

Více než kniha — droga!
Le Nouvel Observateur 

Kniha Muži, kteří nenávidí ženy je dokonale svěží politický a žurnalistický thriller, který ale současně nabízí intimní příběh a zasahuje do světa morálky. Stieg Larsson sice vytahuje na světlo poněkud temná témata, jeho kniha však představuje skutečný svátek a na její hlavní postavy nikdy nezapomenete.
Michael Ondaatje 

Kniha Muži, kteří nenávidí ženy je tolstojovskou variací na téma záhadné vraždy v „zamčeném pokoji“, je to jakási Agatha Christie pro dospělé. Sedněte si do křesla s tímto mistrovským dílem černého románu v ruce a nechejte Stiega Larssona, aby vás zatáhl do světa stínů. Současně se jedná o hlubokou sondu do prostředí kmenového násilí ve světě velkých financí a odhalení temné tváře země, která je jinak běžně známá spíše tím, jak jsou její obyvatelé slušní. Na konci první kapitoly budete vědět, o čem mluvím. Na konci druhé budete jako vosk v autorových rukou. A vůbec nepomýšlejte na to, že byste knihu odložili, dříve než ji dočtete.
John Burdett 

Kniha Muži, kteří nenávidí ženy mě k sobě připoutala od začátku do konce. Je to svůdná směs technothrilleru a příběhu o rodinném tajemství. Na scénu vstupuje Lisbeth Salanderová, nový literární typ, hackerka toužící po spravedlnosti, která zná všechna vaše tajemství a ví, jak jich využít.
April Smithová 

  • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
  • Ušetříte 15 %
  • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se