Fiškus a vánoční skřítek
- Rok vydání 2021
- Počet stran 132
- ISBN 978-80-275-0747-4
- Rozměr 195×255 mm
- Překlad Jana Chmura-Svatošová
- Díl 5
Pro Fiškuse s Pettsonem jsou i Vánoce dobrodružstvím!
Vánoce se blíží a Fiškus si ze všeho nejvíc přeje spatřit vánočního skřítka. Děda Pettson kocourkovi neprozřetelně slíbí, že k němu skřítek na Štědrý večer určitě přijde. Jenže jak to zařídit? Vždyť vánoční skřítci neexistují! Nebo snad ano?
Pettson nechce Fiškuse zklamat, a tak se rozhodne, že tajně sestrojí mechanického skřítka, který se bude pohybovat i mluvit. Brzy ovšem zjistí, do jak obtížného, ba přímo neproveditelného úkolu se pustil. Pokaždé když už chce své úsilí vzdát, se však přihodí něco zvláštního, co mu pomůže pokračovat. Stihne děda mechanického skřítka vyrobit? A co se opravdu stane na Štědrý večer?
Fiškus a vánoční skřítek je nejdelší příběh ze série o neposedném kocourkovi a svérázném vynálezci Pettsonovi a v češtině vychází podruhé, téměř po dvaceti letech.
Dojemný, laskavě humorný vánoční příběh plný kouzel je jako stvořený pro společné čtení s dětmi v adventním čase.
-
-
Dojemný, laskavě humorný vánoční příběh plný kouzel je jako stvořený pro společné čtení s dětmi v adventním čase.
-
-
-
Zalistujte si
Hlídací pes
Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.
O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.
Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.