MENU
Poštovné zdarma od 999 Kč
365 Kč
Doporučená cena 429 Kč
Koupit
  • Rok vydání 2023
  • Počet stran 423
  • Dostupné ve formátech PDF, ePUB, MobiPocket
  • ISBN 978-80-275-1685-8
  • Rozměr 135 × 205 mm
  • Překlad Hana Švolbová
  • Díl 1

Strhující detektivní román o touze najít naději v okamžiku tragédie 

Loa Bergman se po dlouhé pracovní neschopnosti vrací do redakce večerníku. Pomalu se zotavuje z traumatického zážitku a zároveň se snaží vyhýbat své bývalé nejlepší kamarádce a kolegyni Danijele. Nedokáže jí prominout, čeho se dopustila onoho osudného dne, který mu navždy změnil život. 

Loa po svém návratu dostane za úkol napsat článek rekapitulující starou leteckou havárii, národní katastrofu, jež kdysi plnila přední strany všech novin. U příležitosti dvacátého výročí chce čtenářům ukázat tehdejší události v novém světle. Při shromažďování materiálu pro svůj článek však Loa narazí na stopu, která se jeho vlastního osudu dotýká víc, než si zprvu dokáže připustit. Mezitím se Danijela snaží oživit jejich přátelství a pustí se do pátrání na vlastní pěst. Loa nakonec chtě nechtě musí přijmout její pomoc, protože mu při hledání pravdy brzy začne jít o život. 

Celý popis

Kniha Victora Pavice Lundberga zasvěceně líčí dilemata, s nimiž se potýkají novináři. Morálka a loajalita jsou pružné pojmy, nejdůležitější je vždycky příběh, ovšem honba za ním může mít vážné následky. Toto balancování je zde popsáno mistrně.
— Mariestads-Tidningen 

Dopad je napínavý příběh s precizně propracovanými postavami a jedinečným dějem. Výsledkem je kniha, od níž se skutečně nemůžete odtrhnout.
— BTJ 

Pavic Lundberg píše úžasně přirozeným jazykem a nezdráhá se rozbíjet realistický styl svéhlavými metaforami. Zápletka se smyšlenou, avšak přesvědčivou katastrofou a popisem jejích důsledků je nevídaná.
— Skĺnska Dagbladet 

Nejlepší debut tohoto roku. Chytrá zápletka, živé prostředí Stockholmu, zajímavé zákulisí novin, úžasný jazyk a především opravdu silné postavy.
— Kapprakt 

  • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
  • Ušetříte 15 %
  • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se