• Rok vydání 2020
 • Počet stran 525
 • ISBN 978-80-275-0371-1
 • Rozměr 135×205 mm

Pokračování young adult románu Střípky času
Janě a Petrovi se podařilo přežít a vyhrát boj s obávaným čarodějem Mabrokem. Tím ovšem nic nevyřešili, ale naopak uvedli do pohybu neočekávané události.
V nastalém zmatku se snaží hledat si cestu jeden ke druhému, ale zjišťují, že to vůbec není snadné. Zatímco ona ho teprve poznává, on ji zná dobře. Nebo si to alespoň myslí, protože cestování časem je poněkud nevyzpytatelné. Jana zjišťuje, že žít s někým v reálném životě není takové jako v romantických představách. Obzvlášť pokud jde o mocného čaroděje, který si pravdu uzpůsobuje podle svých potřeb.
Petr plánoval nový život, ale ten není ani trochu jednoduchý — pro jednu stranu je zločinec, druhá ho považuje za zrádce. Začíná boj o moc a vládu nad Ostravou a Petrovi zbývá jediné — pokusit se zaujmout místo svého dřívějšího pána. 

 

Celý popis

Petra Slováková stvořila příběh, který budete těžko odkládat z rukou. Magie, láska, cestování v čase… zkrátka to, co očekáváte a po čem duše nejen náctiletých touží.
Fantasymag 

 

 • Petra Slováková stvořila příběh, který budete těžko odkládat z rukou. Magie, láska, cestování v čase… zkrátka to, co očekáváte a po čem duše nejen náctiletých touží.
  Fantasymag 

   

 • Slováková Petra Foto: © Tomáš Dostál

  Petra Slováková

  (nar. 1987) pochází z Ostravy. Vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně. Na Slovensku vydala sbírku povídek Železonoc a jiné podivnosti (2012), soubor dvou kyberpunkových novel Cvrček v krabičce (2012) a steampunkový román Démon z East Endu (2015), který byl nominován na cenu Aeronautilus. Na poli young adult literatury se představila románem Střípky času (2019). V zahraničí se její tvorba objevila v antologiích Dreams From Beyond (2016) a Steampunk Writers Around the World (2017). 

   

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 600 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme už 20 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se