MENU
 • Rok vydání 2023
 • Počet stran 360
 • ISBN 978-80-275-1140-2
 • Rozměr 137×205 mm
 • Překlad Jitka Jeníková

Román o mladé lásce, starých křivdách a odpuštění od autorky série Jiskra v popelu 

Sal a Núr jsou víc než nejlepší přátelé — jsou rodina. Vyrůstali spolu v malém kalifornském pouštním městě Juniper jako vyděděnci a naučili se jeden druhému rozumět tak, jak to nikdo jiný neuměl. Tedy až do ošklivé hádky, která jejich pouto zdánlivě přetrhla. Sal se při studiu posledního ročníku střední školy snaží udržet v chodu rodinný motel, zatímco jeho matka Misbáh vážně onemocní a zemře a otec utápí problémy v alkoholu. Núr se pohybuje na tenkém ledě — ve volném čase pracuje v obchůdku svého vznětlivého strýce a snaží se před ním zatajit, že se hlásí na univerzitu, aby jednou provždy unikla ubíjejícímu stereotypu maloměsta. 

Když se Salovi jeho pokusy odvrátit krach rodinného podniku vymknou z rukou, on i Núr si musejí položit otázku, jakou cenu má jejich přátelství a jestli je dokážou navzdory všemu zachránit. 

Celý popis

Všechen můj hněv je tragický milostný příběh dvou teenagerů, kteří se snaží pochopit, co to znamená mít domov, když máte pocit, že nikam nepatříte.
— The New York Times
 

 • Všechen můj hněv je tragický milostný příběh dvou teenagerů, kteří se snaží pochopit, co to znamená mít domov, když máte pocit, že nikam nepatříte.
  — The New York Times
   

 • Tahirová Sabaa Foto: © Christophe Testi

  Sabaa Tahirová

  v mládí trávila čas hltáním fantasy románů, plundrováním bratrovy sbírky komiksů a marnými pokusy o hru na kytaru. Vystudovala Kalifornskou univerzitu v Los Angeles a pracovala v deníku The Washington Post. Její debutový román Jiskra v popelu (2015, česky 2016) se dostal na žebříček bestsellerů The New York Times a filmová práva zakoupila americká společnost Paramount. Společně s druhým dílem Plamen v temnotě (2016, česky 2017) se umístil také na žebříčku „100 nejlepších fantasy knih všech dob“ časopisu Time. Třetí pokračování Smrt před branami (2018, česky 2019) se u fanoušků těšilo stejné oblibě a potvrdilo autorčin status hvězdy současné young adult fantastiky. Oceňovanou tetralogii uzavřela románem Nebe po bouři (2020). 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se