MENU
Poštovné zdarma od 999 Kč
322 Kč
Doporučená cena 379 Kč
Koupit
  • Rok vydání 2023
  • Počet stran 335
  • Dostupné ve formátech PDF, ePUB, MobiPocket
  • ISBN 978-80-275-1116-7
  • Rozměr 135×205 mm
  • Překlad Jana Thomsen
  • Díl 13

Třináctý díl detektivní série s inspektorkou Malin Forsovou 

Vzduch v Linköpingu voní jarem a Malin Forsová má před sebou nadějné vyhlídky. Přestože ji stále straší stíny minulosti, vypadá to, že konečně vplula do klidných vod. Když však náhodná kolemjdoucí v parku najde mrtvolu brutálně zavražděného mladého homosexuála, musí se Malin po hlavě vrhnout do komplikovaného vyšetřování. 

Mužovo tělo je zohavené a vyšetřovatelé na něm objeví děsivý detail: hluboká kousnutí zřejmě způsobená člověkem. Když se najde tělo dalšího zavražděného, také homosexuála, vše ukazuje na zločin z nenávisti — jenže Malin se nedaří objasnit motiv a místo toho se ponoří do minulosti první oběti. 

Navíc se po nějaké době znovu opila a její šéf Karim ji teď bedlivě sleduje. V rámci rehabilitačního procesu musí Malin absolvovat pravidelné testy na drogy a test jí vyjde pozitivně, ačkoli přísahá, že je čistá. Má snad na policejní stanici nepřítele, který její vzorek kontaminoval? 

Celý popis

V Satanově soustu se Kallentoft předvádí ve vrcholné formě. Jde o další vynikající knihu o Malin Forsové a jejích kolezích. Autor má osobitý vypravěčský styl: píše mírně strohým jazykem a výtečně dokáže vykreslit postavu policistky Malin Forsové, která neustále bojuje sama se sebou.
Fröken Smillas känsla för böcker 

Podle očekávání jde o zhuštěný, napínavý příběh s přesahem k mnoha společenským otázkám. Kallentoft se ve svém žánru vskutku vyzná.
Upsala Nya Tidning 

Jako vždy se Kallentoftův román čte velice dobře. Nabízí mnoho myšlenek a úvah, ale také napětí. Poněvadž autor potřebuje udržet při životě tak dlouhou sérii, hrají hlavní postavy velmi důležitou roli. A právě v této knize se toho v jejich životech přihodí poměrně hodně. […] Kallentoftovo Satanovo sousto stojí za přečtení, a to i v případě, že jste předchozí díly série nečetli.
Mysterierna 

  • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
  • Ušetříte 15 %
  • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se