MENU

Protokoly

Uživatelský návod k lidskému tělu

 • Připravujeme
Poštovné zdarma od 999 Kč
424 Kč
Doporučená cena 499 Kč
Koupit
 • Rok vydání 2025
 • ISBN 978-80-275-2248-4

Vědecký přístup ke každodennímu životu a lepšímu zdraví 

Mysl ovládá tělo — a tělo zase ovlivňuje mysl. A to možná mnohem více, než se dříve předpokládalo. Prostředky ke snížení stresu, většímu soustředění, lepším sportovním výkonům nebo dobré psychické pohodě tak proto mohou nabývat nečekaných podob. Spojnicí mezi tělem a myslí je totiž nervová soustava, které můžeme ulevit nebo ji naopak nabudit nejen silou vůle či mentálním cvičením, ale i správnou fyzickou námahou, jídelníčkem, odpočinkem, dechem nebo i světlem.  

Známý popularizátor vědy a neurobiolog Andrew D. Huberman na základě vědeckých poznatků posledních let tyto prostředky shrnuje, vysvětluje a vytváří tak Protokoly: srozumitelné a v každodenním životě využitelné nástroje a přístupy k tělu, psychické rovnováze, práci nebo sportu. Protokoly osvětlují komplexní fungování lidského těla, provázanost nervového systému a cesty, které vedou ke zdraví, pohodě a lepším výkonům. 

Celý popis

Od autora Huberman Lab, jednoho z nejposlouchanějších podcastů na světě a pravidelně nejposlouchanějšího v kategorii naučných a vědeckých pořadů. 

 • Od autora Huberman Lab, jednoho z nejposlouchanějších podcastů na světě a pravidelně nejposlouchanějšího v kategorii naučných a vědeckých pořadů. 

 • Huberman Andrew Foto: © Mike Blabac

  Andrew Huberman

  (nar. 1975) je americký neurovědec. Specializuje se na neuroplasticitu, schopnost mozku léčit se a měnit se, a oblast zraku. Působí na Stanfordově univerzitě. Publikoval odborné práce v prestižních časopisech jako Nature nebo Science. V roce 2021 spustil podcast Huberman Lab, který v současnosti patří mezi nejposlouchanější pořady na světě. Protokoly jsou jeho první knihou. 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se