MENU

Pojďte si číst v obrázcích

Rok v lese, Rok ve školce, Rok na venkově

Poštovné zdarma od 999 Kč
619 Kč
Doporučená cena 887 Kč
Tato kniha momentálně není k zakoupení.
 • Počet stran 84

Je úžasné, co všechno se dá naučit z knížek beze slov! 

Ověřeno na dětech malých i velkých. Všechny bez rozdílu věku baví hledat na obrázcích příběhy lesních zvířátek, dětí ve školce i obyvatel venkova.  

Obrázková leporela podněcují zvídavost, rozvíjí postřeh, podporují představivost i logické myšlení. Ale hlavně jsou skvělou zábavou pro celou rodinu. 

Celý popis

Už po krátkém prohlížení přijdete na to, že se v obrázcích ukrývá spousta příběhů jednotlivých zvířecích druhů, přičemž se děti (a nakonec i mnozí dospělí) dozvídají něco o jejich zvyklostech.
- Maminka.cz o knize Rok v lese 

Rok v lese je nádherná velkoformátová kniha se spoustou detailů. Na své si přijdou malí, větší i rodiče, dá se prohlížet na spoustu možných způsobů, rozhodně to není kniha na jedno použití.
- Jeduvknize.cz 

 • Už po krátkém prohlížení přijdete na to, že se v obrázcích ukrývá spousta příběhů jednotlivých zvířecích druhů, přičemž se děti (a nakonec i mnozí dospělí) dozvídají něco o jejich zvyklostech.
  - Maminka.cz o knize Rok v lese 

  Rok v lese je nádherná velkoformátová kniha se spoustou detailů. Na své si přijdou malí, větší i rodiče, dá se prohlížet na spoustu možných způsobů, rozhodně to není kniha na jedno použití.
  - Jeduvknize.cz 

 • Dziubaková Emilia Foto: © Piotr Dziubak

  Emilia Dziubaková

  (nar. 1982) je jedna z nejznámějších polských ilustrátorek. Svým nezaměnitelným stylem ilustrovala desítky knih v Polsku i v zahraničí. Velký ohlas vzbudila její autorská kniha, bohatě ilustrované velkoformátové leporelo Rok v lese (česky 2017). 

  Více
  Kozieł-Nowaková Magdalena Foto: © archiv autorky

  Magdalena Kozieł-Nowaková

  je ilustrátorka se sklonem k přehánění. Přehání to s nápady, s barvami, se sladkostmi, a když má chvíli čas, tak i s přesazováním květin. Nerada se nechává něčím omezovat, často experimentuje s technikou i stylem ilustrací – aby se nenudila ani ona, ani děti. Vystudovala Akademii výtvarných umění ve Vratislavi a spolupracuje s mnoha nakladatelstvími. 

  Více

  Przemyslaw Liput

  (nar. 1985) vystudoval Fakultu umění Pedagogické univerzity v Krakově, kde od roku 2011 vyučuje animovaný film. Věnuje se kresbě, grafice a tvorbě videí. Kromě ilustrování knih spolupracuje také s polskými muzei, zámky a dalšími institucemi. 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se