MENU

Okamžik všeho

Poštovné zdarma od 999 Kč
254 Kč
Doporučená cena 299 Kč
Tato kniha momentálně není k zakoupení.
 • Rok vydání 2015
 • Počet stran 312
 • ISBN 978-80-7491-438-6
 • Rozměr 135 x 205 mm
 • Překlad Martina Šímová

Nezaměstnaná IT specialistka, krachující antikvariát, stará kniha a láska dvou lidí, kteří se nikdy osobně nesetkali… 

Život Maggie Duprésové je vzhůru nohama. Propustili ji z firmy v Silicon Valley a ona je teď „nedobrovolně vyřazena z výplatní listiny“. Podle své matky selhala, protože se neprovdala, a navíc je bez práce. Před problémy se ukrývá ve Vážce, antikvariátě, který je na tom podobně jako ona. Jednou se Maggie dostane do ruky starý potrhaný výtisk Milence lady Chatterleyové, a když ho otevře, najde v něm vepsané vášnivé vzkazy dvou lidí, kteří se nikdy osobně nesetkali. Maggie zjistí, že jejich milostná konverzace neprobíhala v minulosti, jak se původně domnívala, ale že je zcela současná a ona ji přerušila. Zapojí tedy všechny své schopnosti geeka a rozhodne se dát ony dva čtenáře dohromady a zachránit krachující antikvariát. Toto předsevzetí má nečekané následky: všechno, co dosud pokládala za podstatné, se převrátí a Maggie zjistí, kým skutečně je. 

Celý popis

Kniha Okamžik všeho, do detailu zakořeněná v současnosti, ale až bolestně zahleděná do minulosti, je román pro všechny milovníky knih — laskavý obrázek přetrvávajícího významu knih a knihkupectví v naší moderní kultuře.
Lydia Netzerová, spisovatelka 

V samém jádru příběhu stojí klasický antikvariát, který je v románu láskyplně vylíčen do nejmenších podrobností včetně pachu zatuchliny. Kniha bude čtenáře nepochybně inspirovat k tomu, aby navštívili místní antikvariát a strávili tam odpoledne.
RT Magazine 

 • Kniha Okamžik všeho, do detailu zakořeněná v současnosti, ale až bolestně zahleděná do minulosti, je román pro všechny milovníky knih — laskavý obrázek přetrvávajícího významu knih a knihkupectví v naší moderní kultuře.
  Lydia Netzerová, spisovatelka 

  V samém jádru příběhu stojí klasický antikvariát, který je v románu láskyplně vylíčen do nejmenších podrobností včetně pachu zatuchliny. Kniha bude čtenáře nepochybně inspirovat k tomu, aby navštívili místní antikvariát a strávili tam odpoledne.
  RT Magazine 

 • Kingová Shelly Foto: © Anne Hayley

  Shelly Kingová

  vyrostla v Jižní Karolíně, na univerzitě v Tennessee vystudovala angličtinu. Na začátku devadesátých let se přestěhovala do Silicon Valley, kde pracovala pro významnou softwarovou společnost. Román Okamžik všeho (2014) je její prvotina. 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se