• Rok vydání 2015
  • Počet stran 312
  • ISBN 978-80-7491-438-6
  • Rozměr 135 x 205 mm
  • Překlad Martina Šímová

Nezaměstnaná IT specialistka, krachující antikvariát, stará kniha a láska dvou lidí, kteří se nikdy osobně nesetkali… 

Život Maggie Duprésové je vzhůru nohama. Propustili ji z firmy v Silicon Valley a ona je teď „nedobrovolně vyřazena z výplatní listiny“. Podle své matky selhala, protože se neprovdala, a navíc je bez práce. Před problémy se ukrývá ve Vážce, antikvariátě, který je na tom podobně jako ona. Jednou se Maggie dostane do ruky starý potrhaný výtisk Milence lady Chatterleyové, a když ho otevře, najde v něm vepsané vášnivé vzkazy dvou lidí, kteří se nikdy osobně nesetkali. Maggie zjistí, že jejich milostná konverzace neprobíhala v minulosti, jak se původně domnívala, ale že je zcela současná a ona ji přerušila. Zapojí tedy všechny své schopnosti geeka a rozhodne se dát ony dva čtenáře dohromady a zachránit krachující antikvariát. Toto předsevzetí má nečekané následky: všechno, co dosud pokládala za podstatné, se převrátí a Maggie zjistí, kým skutečně je. 

Celý popis

Kniha Okamžik všeho, do detailu zakořeněná v současnosti, ale až bolestně zahleděná do minulosti, je román pro všechny milovníky knih — laskavý obrázek přetrvávajícího významu knih a knihkupectví v naší moderní kultuře.
Lydia Netzerová, spisovatelka 

V samém jádru příběhu stojí klasický antikvariát, který je v románu láskyplně vylíčen do nejmenších podrobností včetně pachu zatuchliny. Kniha bude čtenáře nepochybně inspirovat k tomu, aby navštívili místní antikvariát a strávili tam odpoledne.
RT Magazine 

  • Neplatíte poštovné ani balné
  • Ušetříte 15 %
  • Knihy vydáváme už 20 let

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se