Upozorňujeme, že osobní odběr objednávek a nákup knih v redakci je možný pouze v pondělí 20.5. Ve dnech od 21. do 24.5. jsme na Světě knihy v Praze. Pro e-shopové objednávky zasílané Českou poštou a GLS se nic nemění. Děkujeme za pochopení.
MENU
Poštovné zdarma od 999 Kč
229 Kč
Doporučená cena 269 Kč
Koupit
 • Rok vydání 2023
 • Počet stran 24
 • ISBN 978-80-275-1588-2
 • Rozměr 231×310 mm
 • Ilustrátor Eliška Chytková

Zdravá noha je základ! 

Abyste mohli stát, skákat, chodit a běhat, musíte se o své nohy dobře starat. Obrázková publikace zkušené podiatričky Jany Vaškové seznamuje čtenáře hravě a nenásilnou formou s tím, jak nohy ovlivňují fungování celého těla, proč nás někdy bolí, jak se správně obout a proč je dobré občas chodit naboso. Součástí knihy jsou interaktivní prvky — QR kódy nabízejí doplňující animace a videa s cvičením, které lze zahrnout do každodenní rutiny doma či ve školce. Příručka se tak stane dobrým pomocníkem nejen rodičů, ale i pedagogických pracovníků, kteří se s problematikou zdravých nohou u dětí potýkají denně. Aby byla kniha praktická a zároveň zábavná, doplňuje ji nejen elektronický manuál pro rodiče a pedagogy, ale i pexeso a omalovánky, které lze při práci s knihou využít. 

Kniha je kolektivním dílem vzniklým pod patronátem Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Odborná podiatrická erudice Jany Vaškové je doplněna multimediálními výstupy, jejichž garanty jsou Radomila Soukalová a Lukáš Gregor, vedoucí ateliéru Animovaná tvorba. 

Pro děti od tří let. 

 

Celý popis

Z pohledu podiatrie, oboru, který se zabývá diagnostikou a léčbou nemocí nohou, je tato publikace cestou, jak si udržet zdravé nohy.
— MUDr. Miroslav Koliba, MBA, MHA, LL.M., prezident České podiatrické společnosti 

 • Z pohledu podiatrie, oboru, který se zabývá diagnostikou a léčbou nemocí nohou, je tato publikace cestou, jak si udržet zdravé nohy.
  — MUDr. Miroslav Koliba, MBA, MHA, LL.M., prezident České podiatrické společnosti 

 • Jana Vašková

  (nar. 1960) je podiatrička, instruktorka zdravotní tělesné výchovy a poradkyně v oblasti zdravého obouvání. Své bohaté zkušenosti s prací s dětmi zúročila v této knize. 

  Více

  Radomila Soukalová

  (nar. 1957) působí na Ústavu marketingových komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Její specializací jsou kreativní inovace. 

  Více

  Lukáš Gregor

  (nar. 1983) vede ateliér Animovaná tvorba na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se