Následky

Poštovné zdarma od 600 Kč
254 Kč
Běžná cena: 299 Kč
Tato kniha momentálně není k zakoupení.
  • Rok vydání 2013
  • Počet stran 309
  • ISBN 978-80-7294-705-8
  • Překlad Radka Knotková

Před třinácti lety strávila dnes jednatřicetiletá Sára Farberová tři roky zavřená ve sklepě se třemi dalšími dívkami. Jednou z nich byla její nejlepší přítelkyně, která věznění nepřežila. 

Sára, která se snaží vyléčit z posttraumatické stresové poruchy, aby mohla začít žít plnohodnotný život, se dozvídá, že její únosce by mohl být propuštěn. Z vězení jí posílá dopisy a Sára je nyní nemůže nadále ignorovat. Pomocí náznaků obsažených v únoscových dopisech může zabránit tomu, aby sadistický psychopat znovu ubližoval. Musí však překonat strach a vyrovnat se s nenávistí svých společnic ze sklepa, které se rozhodly navždy ji vyškrtnout ze svého života. Spolu s nimi postupně zjišťuje, že zvěrstva a brutalita ještě zdaleka nejsou u konce, a začíná hledat cestu, jak se osvobodit od minulosti.  

Psychologicky laděný příběh vyprávěný v první osobě má v sobě introspektivní brilantnost knih Tany Frenchové. Postava Sáry připomene čtenáři i Clarice Starlingovou z Mlčení jehňátek

Celý popis

Fascinující od samého začátku! Následky jsou ryzím příkladem psychologického thrilleru v celé kráse. Zrušíte schůzky a vzdáte se spánku. Taková je to kniha.
– Jeffery Deaver, autor
Sběratele kostí, Hodináře a dalších bestsellerů 

Běhal mi mráz po zádech. Jeden z nejděsivějších thrillerů, jaké jsem kdy četla. Každý milovník mysteriózních příběhů by ho měl mít na seznamu knih, které musí za život přečíst.
– Tess Gerritsenová, autorka detektivních románů, podle nichž byl natočen seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně 

Román s pronikavým psychologickým vhledem. Zanová kombinuje začátek ostrý jako břitva s napětím, které nutí čtenáře obracet stránky… To nesmíte propást.
– Lisa Gardnerová, autorka světového bestselleru Chyť mě 

  • Poštovné zdarma u objednávek nad 599 Kč
  • Ušetříte 15 %
  • Knihy vydáváme už 20 let

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se