MENU

Interaktivní cesta kolem světa

Mapy, Mapovník

Poštovné zdarma od 999 Kč
699 Kč
Doporučená cena 898 Kč
Tato kniha momentálně není k zakoupení.
 • Počet stran 146

Vydejte se na nezapomenutelnou cestu kolem světa! 

Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. V Anglii si zahrajete kriket, v Indii zacvičíte jógu a v Číně ochutnáte stoletá vejce. V Austrálii vás udiví ptakopysk, ve Finsku polární noc a na Madagaskaru obrovský baobab.  

Města, řeky i hory, zvířata a rostliny, významné osobnosti, historické události, symboly i národní jídla — přes čtyři tisíce obrázků vám představí, co je pro danou zemi typické.  

Ilustrovaný atlas plný fascinujících detailů je oslavou rozmanitosti světa, od obrovských hor po malinké broučky — a všeho mezi tím!  

Obrázkové putování po 42 zemích a 6 kontinentech na 51 dvoustranách s nádherně zdobenými okraji, které připomínají mapy dávných objevitelů a mořeplavců. 

V Mapovníku najdeš 36 zábavných aktivit a her. Vytrhni list, který se ti libí. A pusť se do díla. 

Celý popis

Myslím, že moje děti se k téhle knížce pořád vracejí proto, že jim umožňuje svobodně tvořit. Není to tak, že jen vybarvujete vlajky států, ale také dostanete prostor navrhnout si vlajku vlastní. A pokud je vaším snem stát se vládcem světa — na tuhle roli moje děti pilně trénují a jsem si jistá, že nejsou jediné —, pak je pojmenování vlastní země a vytvoření její skvělým začátkem.  

- Kate Etueová, Cool Mom Picks 

 • Myslím, že moje děti se k téhle knížce pořád vracejí proto, že jim umožňuje svobodně tvořit. Není to tak, že jen vybarvujete vlajky států, ale také dostanete prostor navrhnout si vlajku vlastní. A pokud je vaším snem stát se vládcem světa — na tuhle roli moje děti pilně trénují a jsem si jistá, že nejsou jediné —, pak je pojmenování vlastní země a vytvoření její skvělým začátkem.  

  - Kate Etueová, Cool Mom Picks 

 • Mizielińska Aleksandra Foto: archiv autorů

  Aleksandra Mizielińska

  Aleksandra a Daniel Mizielińští (nar. 1982) jsou polští grafici, ilustrátoři a designéři, nositelé řady ocenění. Jejich netradiční atlas Mapy (2012, česky 2016) se stal celosvětovým fenoménem. Mapy byly přeloženy do třiceti šesti jazyků a prodalo se jich přes tři miliony výtisků. 

  Více
  Mizieliński Daniel Foto: archiv autorů

  Daniel Mizieliński

  Aleksandra a Daniel Mizielińští (nar. 1982) jsou polští grafici, ilustrátoři a designéři, nositelé řady ocenění. Jejich netradiční atlas Mapy (2012, česky 2016) se stal celosvětovým fenoménem. Mapy byly přeloženy do třiceti šesti jazyků a prodalo se jich přes tři miliony výtisků. 

  Více
 • Poštovné zdarma u objednávek nad 999 Kč
 • Ušetříte 15 %
 • Knihy vydáváme přes 25 let

Hlídací pes

Budeme Vás informovat o vydání knihy odesláním e-mailu na Vaší adresu.

O vydání knihy Vás již e-mailem nebudeme informovat.

Omlouváme se, ale tato kniha je v tuto chvíli nedostupná. Její dostupnost však můžete znovu hlídat.

Teď už vám neuteče ani řádek.

Co se děje v naší redakci i jaké knihy připravujeme, najdete v pravidelném souhrnu ve své e-mailové schránce.

Váš e-mail byl úspěšně přihlášen k odběru. Nezapomeňte adresu potvrdit.

Přihlásit se

Správa účtu

Přehled objednávek Změna osobních údajů Změna hesla
Odhlásit se